Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
My Blog | Zavreli sme člena komunity do klietky!
My Blog | Zavreli sme člena komunity do klietky!
16386
post-template-default,single,single-post,postid-16386,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Zavreli sme člena komunity do klietky!

“Akákoľvek forma umenia je prejavom emócii a myšlienok, ktoré formujú človeka, a pre spoločnosť môže byť obrovským prínosom”

V piatok 25. apríla sa uskutočnil prvý event pod záštitou cryformercy v Košiciach. Na hlavnej ulici ste mohli vidieť zvláštne vyzerajúcu formu vystúpenia, ktorej hlavnou zložkou bol muž uväznený v klietke. Fantázii sa medze nekladú a preto aj my sme sa rozhodli, že budeme najúprimnejší a že nebudeme skresľovať myšlienku, ktorú sme chceli vyjadriť.

Bolo načase posunúť to čo budujeme na ďalšiu úroveň a ísť medzi ľudí.

Aká bola naša myšlienka ?

Našim cieľom bolo metaforicky zobraziť realitu potláčajúcu kreativitu. V nej je často kreativita spoločnosťou odmietnutá. Skončí v klietke. A v nej aj zostane, kým sa sebavedomie rozhodne spraviť krok vpred. Ak stále myslíš na to, čo si myslia iný, nebudeš nikdy môcť využiť svoj potenciál naplno a všetko čo máš v sebe ostane len v predstavách. Mnoho z nás sa nechá odradiť strachom z neznámeho. Tento strach ťa bude sprevádzať vždy. Prvý krok, ktorý by tvoje sebavedomie malo spraviť je, že sa týmto strachom nenecháš odradiť.

Čo pre Vás chystáme ďalej?

Don´t Be A Prisoner bol prvý zo série pripravovaných eventov, ktoré pre našich priaznivcov chystáme. Ak si nás bol osobne pozrieť a videl si spomínanú klietku, tak si mohol vidieť aj úsilie a odhodlanie, s ktorým sme riešili každý detail tohto podujatia.

Pri organizovaní celého eventu sa vyskytlo niekoľko prekážok, ktorým sme sa museli postaviť. Nápad, ktorý vznikol v našom zatemnenom štúdiu počas klasickej rutiny uzrel svetlo sveta až o tri mesiace. Za ten čas sme museli vybavovali všetky administratívne povinnosti, bez ktorých by sme nemohli vystúpiť na hlavnej ulici. Okrem toho sme museli pripraviť rekvizity a dať dokopy celú organizáciu, napríklad aj to, ako tam človek vydrží byť zavretý takmer celý deň.

Čo motivovalo človeka byť v klietke celý deň ?

Náš člen, ktorý sa rozhodol stať sa súčasťou eventu to robil dobrovoľne a z vlastnej iniciatívy. Inšpirovaný bol vlastnými skúsenosťami s predsudkami a strachom, ktorý mu bránil opustiť klietku. Rozhodol sa do nej ikonicky vrátiť, aby podporil všetkých, ktorý zatiaľ svoju klietku neopustili.

@lasskyy