Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cryforme/blog.cryformercy.eu/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
My Blog | Oddelenie mysle od tela – čo je astrálne cestovanie?
My Blog | Oddelenie mysle od tela – čo je astrálne cestovanie?
16321
post-template-default,single,single-post,postid-16321,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Oddelenie mysle od tela – čo je astrálne cestovanie?

Keď som sa zamyslel nad touto témou, tak ako prvá sa mi vybavila scéna z filmu Insidious, kde nevedeli prebrať malého chlapca, lebo jeho „duch“ alebo „duša“ bola uveznená v inej sfére. V tomto filme až na niekoľko detailov celkom autenticky vystihli astrálne cestovanie, teda podľa teórii tých, ktorí sa astrálnym cestovaním zaoberajú.

Aby som uviedol veci na pravú mieru, začnem tým, čo to Astrálne vlastne cestovanie je. Vo všeobecnosti má ísť o oddelenie tela fyzického od tela spirituálneho, alebo o opustenie fyzického obalu spirituálnejšou časťou tela. Vaše fyzické telo sa nehýbe, zatiaľ čo váš duch cestuje po iných dimenziách. Má ísť o jav, ktorý podľa štatistík zažíva 1 z 10 ľudí a mnohí ho zažívajú dokonca aj spontánne. Taktiež je pravdepodobné, že človek, ktorý sa v tomto stave ocitol bol v blízkosti smrti alebo pod vplyvom drog.

Ako tieto cesty fungujú ?

Vyznávači bielej mágie tvrdia, že astrálne cestuje každý človek počas spánku. Pre nich je dôležité naučiť sa cestovať astrálne pri plnom vedomí. Zasvätený mág má údajne prístup k ôsmym astrálnym rovinám.

Astrálna rovina je vibrácia inej frekvencie či už vyššej alebo nižšej ako tej, ktorou vibruje náš svet. Inými slovami ide o inú dimenziu.

Čo sa nachádza v iných rovinách?

V nižšej rovine neplatia žiadne pravidlá a má sa tam nachádzať množstvo negatívnych postáv, ktoré nám chcú uškodiť. Média (mágovia) sa tu vydávajú úmyselne, aby zachránili duše, ktoré tu uviazli. Cieľom cestovateľov je dostať sa do tých vyšších rovín kde vraj môžete komunikovať s dušami vašich zosnulých. V týchto svetoch je vraj jednoduché prejsť zavretými dvermi, lietať a všeličo iné.

Simulované astrálne cestovanie?

Istý vedecký tím dokázal nasimulovať astrálne cestovanie pomocou okuliarov pre virtuálnu realitu. Pomocou okuliarov dokázali to, aby si mozog myslel že sa nachádza mimo svojho tela. Výskumníci tvrdia, že to v budúcnosti môže mať prínos pre ovládanie robotických tiel.

Na záver by som chcel povedať, že ide o tému, ku ktorej si každý musí zaujať svoje vlastné stanovisko. V tomto článku boli len sprostredkované informácie, ktoré majú lepšie vysvetliť o čo vlastne ide. Na internete je možné nájsť množstvo návodov, ako sa  naučiť astrálne cestovať. To, či tomuto fenoménu uveríte je len a len na Vás.

@lasskyy